خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بازی‌های ذهنی که مردها روی زن‌ها امتحان می‌کنند

   

  عضی مردها واقعاً عاشق این هستند که با زن‌ها بازی‌های ذهنی انجام دهند. اگر از خودتان می‌پرسید که بازی‌های ذهنی چه هستند، باید بگوییم که این بازی‌ها انواع مختلفی دارند ولی همه آنها یک ویژگی دارند: فرستادن سیگنال‌های مختلط برای بازی کردن با احساسات کسی.
  وب‌سایت مردمان - زینب آرمند: بعضی مردها واقعاً عاشق این هستند که با زن‌ها بازی‌های ذهنی انجام دهند. اگر از خودتان می‌پرسید که بازی‌های ذهنی چه هستند، باید بگوییم که این بازی‌ها انواع مختلفی دارند ولی همه آنها یک ویژگی دارند: فرستادن سیگنال‌های مختلط برای بازی کردن با احساسات کسی.


  چرا مردها بازی‌های ذهنی انجام می‌دهند؟

  اگر شک دارید که طرفتان ممکن است با شما بازی کند، هنوز دیر نیست. این بازی‌ها به دلایل مختلف انجام می‌شوند. اگر درک می‌کنید که چطور و چرا این بازی‌ها را با شما انجام می‌دهد، آنوقت می‌توانید شما هم با او بازی کرده و از او جلو بیفتید. ما در اینجا به دلایلی که ممکن است باعث شود کسی این بازی‌ها را با طرفش انجام دهد اشاره می‌کنیم و بعد متداول‌ترین این بازی‌ها را توضیح می‌دهیم و به شما آموزش می‌دهیم چطور آن بازی‌ها را ببرید. اینها سه دلیل اصلی این بازی‌های ذهنی فریبنده هستند:


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بازی‌ها ,ذهنی ,انجام ,بازی‌های ,بازی ,دارند ,بازی‌های ذهنی ,ذهنی انجام ,دارند فرستادن ,ویژگی دارند ,مختلفی دارند ,فرستادن سیگنال‌های مختلط ,دارند فرستادن سیگنال‌های ,ویژگی دارند فرستادن ,انواع مختلفی دارند ,
  بازی‌های ذهنی که مردها روی زن‌ها امتحان می‌کنند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده