جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

طنز؛ لطفا بازار را خراب نکنید

   

   
  بعضی چیزها بازار را خراب می‌کند. فکر کنید در یک جشن تولد که همه سیاست‌مدار عصاقورت‌داده هستند و هیشکی زیرپوستی هم خنده نمی‌کند و شق‌ورق‌نشستن، علامت جدی‌تربودن و سیاسی‌تربودن است، یکهو ناغافل آقای فلانی که همه به اسمش قسم می‌خورند و معتقدند سیاست را دارد با انگشت‌کوچیکه‌اش می‌چرخاند، بلند شود و وسط مجلس شروع کند به اجرای حرکات نمایشی سنتی. بعدش هم کلاه دکتر فلانی را از سرش بردارد و نمایش معناگرای باباکرم را برای حضار اجرا کند. بعد هم بگوید خوشگلا باید برقصن و حضار و تحلیلگران بمانند خوشگلا استعاره سیاسی است یا اشاره مستقیم.

  این آقا با تمام احترامی که براش قائل هستیم، بازار را خراب می‌کند چون دیگر از همه توقع می‌رود بلند شوند و بیایند وسط و... .

  حالا هم حکایت بابک زنجانی است. راستش دیروز توی خیابان یکی به ما تنه زد، ما هم قانون فیزیک را خواستیم ثابت کنیم و معکوس تنه زدیم که طرف افتاد توی جوب و ما را بردند کلانتری. رئیس کلانتری گفت برای وثیقه اگر یک نفر یک اس‌ام‌اس بدهد که آزادش کنید، خلاصی. به جان میدون دوم، هیشکی حاضر نشد یک اس‌ام‌اس برای آزادی من بدهد و من از دیشب بازداشتگاهم.

  بابای سوفیا هم بُل گرفته و می‌گوید: «خاک بر سرت، بابک زنجانی سه ‌میلیارد یورو (توجه کنید که یورو با ریال فرق دارد) به شرکت نفت بدهکار است و شریکش به اسم «رستم» گفته حاضر است ضمانت‌نامه بانکی بگذارد که زنجانی بیاید بیرون. آن‌وقت برای تو کسی حاضر نیست یک اس‌ام‌اس ٥٠ تومانی بزند به کلانتری».

  می‌بینی سوفیا؟ بعضی‌ها بازار را خراب می‌کنند جوری هم خراب می‌کنند که آدم، هم پیش خودش خراب شود، هم پیش مردم و هم از خجالت، زیاد خرابی کند.

  وصیت

  سوفیا... چه خبر است؟ بابات می‌گوید وقتی مدیران دولتی دارند صد‌میلیون‌صد‌میلیون حقوق می‌گیرند تو چرا می‌روی بقالی یک شیر دولتی هم گیرت نمی‌آید؟ سوفیا تقصیر من نیست، زمانه خراب شده. با عشق و خرابی بسیار، میدون دوم. 

  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 13 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : خراب ,بازار ,سوفیا ,حاضر ,زنجانی ,اس‌ام‌اس ,خراب می‌کنند ,بابک زنجانی ,خراب می‌کند ,
  طنز؛ لطفا بازار را خراب نکنید

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر